YOGI ZAIN - POWER, PRECISION AND PLAY! 12.06.2020 - WYJĄTKOWA LEKCJA ONLINE

Yogi Zain Online.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Cena: 110,00 zł 110.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: zain_online_20200522132224

Opis

 

GOŚĆ SPECJALNY FABRYKI ENERGII

YOGI ZAIN

POWER, PRECISION AND PLAY!

12.06.2020
(piątek)

YOGI ZAIN - WYJĄTKOWA LEKCJA ONLINE

Zapraszamy Was na niecodzienną okazję praktyki z Yogi Zain'em!
Ten wyjątkowy nauczyciel nie mógł poprowadzić zaplanowanego w marcu warsztatu w Fabryce Energii, postanowiliśmy więc zaprosić go na naszą "salę do jogi" na ZOOM-ie, by więcej osób mogło zakosztować jego nieprzeciętnego sposobu nauczania. Podczas pierwszej wizyty w Fabryce Energii Yogi Zain zauroczył nas swoim podejściem do jogi Iyengara. Pokazał nam, że to, co znamy często jako statyczne i nieruchome, można wykonać także w inny, dynamiczny sposób. Było to dla nas coś nowego i bardzo nam się spodobało. Yogi uczy jak skakać płynnie pomiędzy pozycjami, jak uczynić pozycje łatwiejszymi oraz jak wzmocnić ciało do wszystkich pozycji w balansie. Ukazuje szersze spektrum możliwości zastosowania pomocy do jogi, dzięki czemu to, co niewykonalne staje się wykonalne, a to, co niemożliwe staje się możliwe. W nauczaniu Yogi Zain'a każda z pozoru statyczna pozycja może nagle ożyć i nabrać dynamiki. Zapraszamy na zajęcia online z Yogi Zain'em, zobaczcie, jak inaczej można podejść do praktyki jogi!

POWER, PRECISION AND PLAY
Build strength, move with control, and practice playfully!

 

PROWADZĄCY

Zain Syed - Certyfikowany nauczyciel jogi Iyengara z Oakland w Kalifornii (USA). Odbył wiele szkoleń, między innymi u takich nauczycieli jogi Iyengara stopnia Senior jak: Carrie Owerko, Lois Steinberg i Carolyn Belko. Jest autorem wielu krótkich filmów instruktażowych na których pokazuje nowatorskie metody łączenia pozycji jogi, używania pomocy do jogi, płynnych przejść między pozycjami oraz przechodzenia do pełnych pozycji poprzez wykonywanie różnych wariantów asan. Ma ponad 14 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 4500 fanów na Instagramie. Kilkaset osób obserwuje jego profil na Twitterze. Jego filmiki są nowatorskie, gdyż pokazują nowe, nieznane wcześniej metody wchodzenia do pozycji jogi, co czyni jogę Iyengara jeszcze ciekawszą i pozwala poznać ją w pełni.
Na co dzień jest zaangażowany w projekt Prison Joga w ramach którego prowadzi regularne, cotygodniowe zajecia jogi w wiezieniu San Quentin w Kaliforni. Swoją pasją do jogi dzieli się także podczas prywatnych lekcji oraz podczas regularnych klas, które prowadzi
w Adelina Yoga Studio w Kaliforni.
Swoja pasją do jogi dzieli się także z ludźmi z całego świata podczas międzynarodowych warsztatów, które prowadzi na całym świecie.

 

KOSZT

110 zł  –  udział w warsztacie online 

W celu rejestracji należy wykupić bilet na warsztat na stronie sklepu JogaMarket: https://www.jogamarket.pl, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu do 10.06.2020 na adres recepcji Fabryki Energii: kontakt@fabrykaenergii.pl w celu uzyskania Meeting ID i hasła do platformy ZOOM.

 

PLAN ZAJĘĆ 

12.06.2020 (piątek)

18:00 - 20.30 - zajęcia jogi

 

ZAPISY I REZERWACJE
W celu rejestracji należy wykupić bilet na warsztat na stronie sklepu JogaMarket:

https://www.jogamarket.pl, następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres recepcji Fabryki Energii: kontakt@fabrykaenergii.pl w celu uzyskania Meeting ID i hasła do platformy ZOOM.

 

GARŚĆ INFORMACJI

Warsztat ten nie ma charakteru szkoleniowego.
Warsztat jogi prowadzony wg metody BKS Iyengara® w języku angielskim. 
Warsztat odbędzie się ONLINE za pośrednictwem platformy ZOOM.

 

WAŻNE INFORMACJE

WARSZTAT JOGI ONLINE odbywa się przez aplikację ZOOM (ZOOM Cloud Meetings).

Jeżeli twoja wpłata nie doszła na czas i nie dostałaś/eś informacji zwrotnej, wyślij do nas potwierdzenie przelewu.
Automatycznie podamy Ci wszystkie niezbędne hasła!

Zainstaluj aplikację ZOOM na telefonie (pobierz z Google Play lub App Store bez opłat) lub komputerze - https://zoom.us/download (polecamy tę opcję!)

Nie musisz mieć konta, aby dołączyć do zajęć. Wystarczy, że wpiszesz otrzymany przez nas Meeting ID i hasło.

Pamiętaj o wyłączeniu swojego i mikrofonu

Jeżeli potrzebujesz krótkiej "obrazkowej" instrukcji obsługi aplikacji ZOOM, śmiało napisz do nas na Facebooku!
Wyślemy Ci wszystko w dokumencie.

 P. S. Nie bój się. To nie takie trudne, jak się wydaje :)

 

KONTAKT W SPRAWIE YOGI ONLINE

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie płatności, obsługi aplikacji, hasła i kodów do ZOOM prosimy o kontakt! Postaramy się rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami:

- przez Messengera do Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław

- drogą mailową: kontakt@fabrykaenergii.pl

- telefonicznie do recepcji Fabryki Energii: +48 505 845 545 (pon-pt w godz. 9-16)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl